产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | TMS320C5x |
| Type | Fixed point |
| Voltage - I/O | 5.00 V |
| Voltage - Core | 5.00 V |
| Interface | Serial port |
| On-Chip RAM | 20kB |
| Clock Rate | 57MHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(4kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 132-BQFP(24.13x24.13) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,537
MOQ:50
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - | $2,980.029 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




