TLE2425CDR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67948221
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOIC |
| Height | 1.75 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 80 mA |
| Max Output Voltage | 2.5 V |
| Min Input Voltage | 4 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Output Voltage | 2.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 20 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 2.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Reference Type | Fixed, Ground Reference (Virtual) |
| Schedule B | 8542330000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Temperature Coefficient | 20 ppm/°C |
| Thickness | 1.58 mm |
| Tolerance | 0.8 % |
| Weight | 75.891673 mg |
| Width | 3.91 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $379.56 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




