TL084IDR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67947756
Date Code:24+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | J-FET |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Current - Supply | 1.4 mA(x4Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Slew Rate | 13 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 13,673
MOQ:2,500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - | $14.91 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





