SN74LVC1T45DRLR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67943645
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 420Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-5X3 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,756
MOQ:1,756
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,756 - 17,559 | $0.451 |
| 17,560 - 87,799 | $0.449 |
| 87,800 - 175,599 | $0.448 |
| 175,600 - | $0.448 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





