SN74LVC1T45DCKR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67943644
Date Code:25+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 420Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 25,201
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.096 |
| 30,000 - 149,999 | $0.095 |
| 150,000 - 299,999 | $0.095 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.094 |
| 1,500,000 - | $0.094 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





