产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Latches |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74LV |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 16 mA/16 mA |
| Delay Time - Propagation | 1ns |
| Circuit | 8:08 |
| Independent Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,988
MOQ:1,988
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,988 - 19,879 | $0.407 |
| 19,880 - 99,399 | $0.406 |
| 99,400 - 198,799 | $0.405 |
| 198,800 - | $0.404 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




