SN74LV123APWR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67943516
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Multivibrators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74LV |
| Logic Type | Monostable |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 12 mA/12 mA |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Independent Circuits | 2 |
| Propagation Delay | 13 ns |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,363
MOQ:2,363
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,363 - 23,629 | $0.32 |
| 23,630 - 118,149 | $0.319 |
| 118,150 - 236,299 | $0.318 |
| 236,300 - | $0.318 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




