SN74AXC4T245RSVR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67943338
Date Code:26+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Height | 550 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 20 µA |
| Number of Bits | 4 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 16 |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 500 µm |
| Width | 1.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.62 |
| 1,000 - 4,999 | $6.592 |
| 5,000 - 9,999 | $6.582 |
| 10,000 - 49,999 | $6.575 |
| 50,000 - | $6.565 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




