RSHN-2010D
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67941111
Date Code:20+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 270.000008 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $55.935 |
| 40 - 199 | $55.655 |
| 200 - 399 | $55.095 |
| 400 - 1,999 | $54.815 |
| 2,000 - 3,999 | $54.721 |
| 4,000 - 7,999 | $54.647 |
| 8,000 - 15,999 | $54.591 |
| 16,000 - | $54.536 |




