RPMS2381-H19E4A
ROHM
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67941076
Date Code:17+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Height | 2.49 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 950 µA |
| Number of Pins | 3 |
| Operating Supply Current | 950 µA |
| Orientation | Top View |
| Output Current | 2 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sensing Distance | 8 m |
| Termination | SMD/SMT |
| Viewing Angle | 32 ° |
| Width | 2.45 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,060
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $3.473 |
| 1,000 - 4,999 | $3.445 |
| 5,000 - 9,999 | $3.436 |
| 10,000 - 49,999 | $3.429 |
| 50,000 - 99,999 | $3.423 |
| 100,000 - | $3.419 |
| - | - |
| - | - |




