- Top >
- 半导体 >
- 传感器/传感器IC/传感器模块 >
- Light sensors >
- Photodiodes >
- RPMD-0100(ROHM)
RPMD-0100
ROHM
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67941075
Date Code:14+
文档
产品属性
| Case/Package | 120 |
| Dark Current | 500 pA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Reverse Voltage (DC) | 60 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Response Time | 100 ns |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Wavelength | 940 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,831
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.961 |
| 10,000 - | $1.956 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





