RMLV0416EGSB-4S2#HA1
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940865
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 45 ns |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 44 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $14.798 |
| 1,000 - 4,999 | $14.77 |
| 5,000 - | $14.748 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




