RLF7030T-6R8M2R8
TDK
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940841
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | RLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance | 6.8 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 44.76mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287"L x 0.268"W(7.30mm x 6.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 980
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.185 |
| 5,000 - | $2.175 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




