RJE0616JSP-00#J0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940809
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOP |
| Channel Type | Unidirectional |
| China RoHS | Compliant |
| Continuous Drain Current (ID) | -4 A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | -60 V |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 2.5 V |
| Height | 1.75 mm |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Rds On Max | 90 mΩ |
| Threshold Voltage | -2.2 V |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,360
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $5.146 |
| 5,000 - | $5.136 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




