R7S910025CBG#AC0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940388
Date Code:17+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | FBGA |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 450 MHz |
| Height | 2.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 450 MHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 320 |
| Number of USB Channels | 2 |
| RAM Size | 640 kB |
| Width | 17 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 170
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $22.542 |
| 1,000 - 4,999 | $22.514 |
| 5,000 - | $22.491 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




