R7FS5D97E3A01CFP#AA0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940366
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM Cortex-M4 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A992 |
| Part Family | Synergy MCU |
| Frequency | 120 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, QSPI, SCI, SPI, USBFS |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Frequency | 120 MHz |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 2 MB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 12 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of SPI Channels | 12 |
| Number of UART Channels | 10 |
| Part Group | S5D9 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 640 kB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Part Series | S5 |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 343
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $72.147 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




