R7FA4M2AD3CFP#AA0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67940332
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 105 °C |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM Cortex-M33 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Part Family | RA |
| Flash Memory Size | 8 kB, 512 kB |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, QSPI, SCI, SPI, USBFS |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 100 MHz |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 100 |
| Part Group | RA4M2 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 128 kB |
| Part Series | RA4 |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 20,160
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $16.455 |
| 1,000 - 4,999 | $16.427 |
| 5,000 - | $16.404 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




