LTC1863LCGN#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67929271
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Differential Nonlinearity | 1 LSB |
| Height | 1.5 mm |
| Integral Nonlinearity (INL) | 1 LSB |
| Interface | SPI, Serial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Power Dissipation | 2.7 mW |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 750 µA |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 12 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Polarity | Bipolar, Unipolar |
| Power Dissipation | 2.7 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 1.5 B |
| Sampling Rate | 175 ksps |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 73.1 dB |
| Supply Type | Analog, Digital, Single |
| Width | 3.99 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $38.814 |
| 1,000 - | $38.764 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




