LT8614IUDC#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67929114
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Efficiency | 96 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 42 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 41.8 V |
| Min Input Voltage | 3.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 970 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 18 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 4 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 41.8 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 3 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,900
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $17.944 |
| 1,000 - 4,999 | $17.916 |
| 5,000 - | $17.894 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




