LT8612EUDE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67929107
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3.4 ~ 42 V |
| Voltage - Output | 970m ~ 41.6V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | QFN 28pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 54
MOQ:54
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $23.086 |
| 540 - 2,699 | $23.039 |
| 2,700 - 5,399 | $23.011 |
| 5,400 - | $22.985 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




