LT8608EMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67929085
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 42 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 42 V |
| Min Input Voltage | 3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 778 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Type | Adjustable |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,000
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.053 |
| 2,500 - 12,499 | $8.042 |
| 12,500 - | $8.033 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




