LT6654AHS6-5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928963
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Reference voltage/Reference |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Reference Type | Series |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input | 5.5V ~ 36V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5 V |
| Current - Output | 10 mA |
| Current - Supply | 600μA |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 2.2ppmp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2ppmrms |
| Product Overview | IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6 |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TSOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 301
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.542 |
| 1,000 - 4,999 | $18.514 |
| 5,000 - | $18.491 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




