LT6233IS6#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928914
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 100 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 1.5 μA |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Current - Supply | 1.15 mA |
| Gain Bandwidth Product | 60 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 17 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 Thin/TSOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,393
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.618 |
| 1,000 - 4,999 | $12.59 |
| 5,000 - | $12.568 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




