LT6105IMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928834
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| -3db Bandwidth | 100 kHz |
| Bandwidth | 100 kHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 94 dB |
| Height | 860 µm |
| Input Offset Voltage (Vos) | 300 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 350 µA |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.85 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 100 kHz |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 250 µA |
| Output Current per Channel | 1 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 98 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000 |
| Slew Rate | 2 V/µs |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,598
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.968 |
| 5,000 - | $6.958 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




