LT6020HMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928813
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Bandwidth | 400 kHz |
| Case/Package | MSOP |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Input Bias Current | 100 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 5 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 90 µA |
| Output Current per Channel | 11 mA |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
| Slew Rate | 5 V/µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $25.763 |
| 100 - 499 | $25.39 |
| 500 - 999 | $25.315 |
| 1,000 - 4,999 | $25.259 |
| 5,000 - 9,999 | $25.231 |
| 10,000 - | $25.204 |
| - | - |
| - | - |




