LT3905EUD#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928661
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 12 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 65 V |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 1.248 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 350 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 65 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,979
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $14.327 |
| 1,000 - 4,999 | $14.299 |
| 5,000 - | $14.277 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




