LT3045EMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928462
Date Code:26+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Dropout Voltage | 260 mV |
| Height | 1.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 20 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Nominal Supply Current | 300 nA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Output Current | 500 mA |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,363
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $9.911 |
| 1,000 - 4,999 | $9.883 |
| 5,000 - | $9.861 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




