LT3007ITS8-3.3#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928418
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOT-23-8 |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 45 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Current Limit | 22 mA |
| Min Input Voltage | 2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 3 µA |
| Output Current | 20 mA |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 59 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 25
MOQ:25
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $17.517 |
| 250 - 1,249 | $17.479 |
| 1,250 - 2,499 | $17.405 |
| 2,500 - 12,499 | $17.349 |
| 12,500 - 24,999 | $17.321 |
| 25,000 - | $17.297 |
| - | - |
| - | - |




