LT1963ES8-3.3#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928348
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Dropout Voltage | 340 mV |
| Height | 1.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 20 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 1.5 A |
| Min Current Limit | 1.6 A |
| Min Input Voltage | 1.9 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Output Voltage | 3.3 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Polarity | Positive |
| Quiescent Current | 1 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 3.99 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.181 |
| 1,000 - 4,999 | $12.153 |
| 5,000 - | $12.13 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




