LT1790ACS6-1.25#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928213
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TSOT |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Voltage | 1.25 V |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Manufacturer Package Identifier | S6-6-05-08-1636 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Output Voltage | 1.25 V |
| Min Supply Voltage | 1.95 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 35 µA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Current | 75 µA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 1.25 V |
| Packaging | Digi-Reel® |
| REACH SVHC | No |
| Reference Type | Series |
| Reference Voltage | 1.25 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Tolerance | 0.05 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $91.287 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




