LT1783HS5#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928190
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOT-23-5 |
| Common Mode Rejection Ratio | 60 dB |
| Gain Bandwidth Product | 1.25 MHz |
| Input Bias Current | 40 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 800 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 9 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.2 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 1.25 MHz |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 230 µA |
| Output Current per Channel | 30 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Voltage Gain | 123.52 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,994
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $10.722 |
| 2,000 - | $10.697 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




