LT1713IMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928064
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 70 dB |
| Hysteresis | 100 mV |
| Input Bias Current | 2 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 3 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 20 mA |
| Output Type | TTL |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Propagation Delay | 11 ns |
| Quiescent Current | 7.5 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Response Time | 8 ns |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Voltage Gain | 69.54 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 802
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $15.401 |
| 1,000 - 4,999 | $15.373 |
| 5,000 - | $15.351 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




