LT1641-2IS8#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67928038
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Depth | 3.99 mm |
| Height | 1.752 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 80 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 9 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 2 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,810
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.373 |
| 1,000 - 4,999 | $13.345 |
| 5,000 - | $13.323 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




