LT1364CS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927814
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Bandwidth | 70 MHz |
| Common Mode Rejection Ratio | 76 dB |
| Dual Supply Voltage | 9 V |
| Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Height | 1.48 mm |
| Input Bias Current | 600 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 500 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 18 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 14.4 mA |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 70 MHz |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 6.3 mA |
| Output Current per Channel | 60 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 90 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 1000 V/µs |
| Voltage Gain | 76.12 dB |
| Width | 3.99 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,882
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $30.865 |
| 1,000 - | $30.814 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




