LT1027ECS8-5#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927580
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 1.498 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Current | 15 mA |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Output Voltage | 4.95 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Voltage | 5 V |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Reference Type | Fixed, Series |
| Reference Voltage | 5 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 3.988 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $24.305 |
| 1,000 - 4,999 | $24.277 |
| 5,000 - | $24.25 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




