LSF0204QPWRQ1
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927515
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Open drain/Push-pull |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 4.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 100MBd |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,502
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $49.695 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




