LQH5BPN1R5NT0L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927461
Date Code:12+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH5 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Current - Saturation (Isat) | 5A |
| Inductance | 1.5 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 70MHz |
| DC Resistance (DCR) | 24mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 426
MOQ:426
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 426 - 4,259 | $0.331 |
| 4,260 - 21,299 | $0.329 |
| 21,300 - 42,599 | $0.323 |
| 42,600 - 212,999 | $0.319 |
| 213,000 - 425,999 | $0.318 |
| 426,000 - | $0.318 |
| - | - |
| - | - |





