LQH5BPN100MT0L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927458
Date Code:18+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH5 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.6A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 106mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,924
MOQ:1,924
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,924 - 19,239 | $0.952 |
| 19,240 - 96,199 | $0.951 |
| 96,200 - | $0.949 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





