LQH55DN4R7M01L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927449
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 2220 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 41 mΩ |
| Height | 4.7 mm |
| Inductance | 4.7 µH |
| Max DC Current | 2.7 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| Self Resonant Frequency | 30 MHz |
| Shielding | Shielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,350
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.955 |
| 10,000 - 49,999 | $0.951 |
| 50,000 - | $0.949 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




