LQH55DN2R2M03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927445
Date Code:17+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.2A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 80MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40.6mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 113
MOQ:113
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 113 - 1,129 | $1.158 |
| 1,130 - 5,649 | $1.127 |
| 5,650 - 11,299 | $1.12 |
| 11,300 - 56,499 | $1.114 |
| 56,500 - 112,999 | $1.11 |
| 113,000 - | $1.109 |
| - | - |
| - | - |




