LQH55DN100M03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927438
Date Code:13+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.7A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 20MHz |
| DC Resistance (DCR) | 130.2mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2220(5650メートル法) |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 640
MOQ:640
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 640 - 6,399 | $0.823 |
| 6,400 - 31,999 | $0.82 |
| 32,000 - 63,999 | $0.816 |
| 64,000 - | $0.815 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





