LQH43MN102J03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927361
Date Code:18+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 1 mH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 2MHz |
| Q @ Freq | 40 @ 252kHz |
| DC Resistance (DCR) | 25Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 50,000
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.898 |
| 5,000 - 24,999 | $0.893 |
| 25,000 - 49,999 | $0.888 |
| 50,000 - | $0.887 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





