LQH43CN101K03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927348
Date Code:25+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 190mA |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6.8MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.2Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 15,000
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.192 |
| 5,000 - 24,999 | $0.187 |
| 25,000 - 49,999 | $0.182 |
| 50,000 - 249,999 | $0.182 |
| 250,000 - 499,999 | $0.181 |
| 500,000 - | $0.181 |
| - | - |
| - | - |





