LQH3NPN470MJRL
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927327
Date Code:16+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH3 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 240mA |
| Current - Saturation (Isat) | 360mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1212(3030メートル法) |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,805
MOQ:1,805
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,805 - 18,049 | $0.225 |
| 18,050 - 90,249 | $0.223 |
| 90,250 - 180,499 | $0.222 |
| 180,500 - 902,499 | $0.222 |
| 902,500 - | $0.222 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




