LQH3NPN2R2NM0L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927323
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH3 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.6A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.25A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 90MHz |
| DC Resistance (DCR) | 87.6mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1212(3030メートル法) |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 403
MOQ:403
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 403 - 4,029 | $0.331 |
| 4,030 - 20,149 | $0.329 |
| 20,150 - 40,299 | $0.323 |
| 40,300 - 201,499 | $0.319 |
| 201,500 - 402,999 | $0.318 |
| 403,000 - | $0.318 |
| - | - |
| - | - |




