LQH3NPN100NG0L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927305
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH3 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 630mA |
| Current - Saturation (Isat) | 500mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 45MHz |
| DC Resistance (DCR) | 684mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1212(3030メートル法) |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,260
MOQ:2,260
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,260 - 22,599 | $0.098 |
| 22,600 - 112,999 | $0.097 |
| 113,000 - 225,999 | $0.096 |
| 226,000 - 1,129,999 | $0.096 |
| 1,130,000 - | $0.096 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




