LQH32PN470MN0L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927285
Date Code:17+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 310mA |
| Current - Saturation (Isat) | 330mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 11MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.14Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 321
MOQ:321
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 321 - 3,209 | $0.652 |
| 3,210 - 16,049 | $0.646 |
| 16,050 - 32,099 | $0.64 |
| 32,100 - 160,499 | $0.637 |
| 160,500 - | $0.635 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





