LQH31MN1R0K03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927184
Date Code:16+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 175mA |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| Q @ Freq | 35 @ 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 637mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 365
MOQ:365
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 365 - 3,649 | $0.337 |
| 3,650 - 18,249 | $0.333 |
| 18,250 - 36,499 | $0.327 |
| 36,500 - 182,499 | $0.323 |
| 182,500 - 364,999 | $0.323 |
| 365,000 - 729,999 | $0.322 |
| 730,000 - | $0.322 |
| - | - |





