LQH2MCN4R7M02L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927152
Date Code:17+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 300mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 60MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.04Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 18,500
MOQ:5,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 49,999 | $0.097 |
| 50,000 - 249,999 | $0.096 |
| 250,000 - 499,999 | $0.096 |
| 500,000 - | $0.096 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




