LQH2MCN100M52L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67927141
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 200mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 60MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.96Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,854
MOQ:2,854
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,854 - 28,539 | $0.13 |
| 28,540 - 142,699 | $0.129 |
| 142,700 - 285,399 | $0.128 |
| 285,400 - 1,426,999 | $0.128 |
| 1,427,000 - | $0.128 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





